Вілла Нобель — Це база відпочинку на території Нобельського національного природнього парку. Забронювавши у нас апартаменти, Ви отримуєте можливість з комфортом відвідати унікальний природний регіон Європи, якому все ж вдалося залишитися практично у первісному вигляді зі своїми природними лісами, великими масивами боліт, луками та річками зі своїми заплавами.

Простора територія незайманої природи парку є домом для багатьох рідкісних видів птахів і тварин, таких як: пугач, бородата сова, підорлик великий, скопа, зубр, ведмідь, вовк та рись. На цій землі росте велика кількість рідкісних рослин, мало де можна побачити, а заплави є місцем відпочинку для водоплавних птахів, що мігрують через Полісся восени та навесні.
Тутешній ландшафт — це справжній лабіринт водойм, островів, боліт, луків, заплавних лісів, що знаходиться на території чотирьох країн — України, Білорусі, Польщі та Росії.
Головний водний ресурс Полісся — річка Прип’ять — належить до останніх великих річок Європи, що майже не зазнали серйозного втручання людини. Майже незмінена течія, неспрямлене русло, непобудовані дамби. Іноземці часто називають Прип’ять «європейською Амазонкою».
Тут ви зможете насолодитися захоплюючими дух пейзажами в будь яку пору року, зайнятися якісною риболовлею (щука, сом, в’язь, білий амур,короп, сазан, лин…) побалувати свої легені свіжим, чистим повітрям. А прогулянка водоймами на катамарані не залишить байдужими навіть найчерствіших людей та внесе нотки романтики в їхнє життя. А як щодо пішої чи вело-прогулянки до лісу, наприклад за грибами?
На базі відпочинку власна доглянута територія, яка освітлюється в темну пору доби. База складається з трьохповерхової вілли (4 спальні кімнати) з камінним залом, мініготелю на 5 номерів та трьохповерхового готелю, який має 6 номерів та один Family room на 2 кімнати. На території бази є власна баня, фуктові дерева, густий зелений газон, захищена від вітру тераса біля будинку, мангали та бесідки, зручна садова гойдалка. Також на території є стоянки для авто, велосипеди, катамаран, човни.
Все це, а також наша гостинність та апартаменти чекають на вас, не зволікайте, бронюйте номер саме зараз!

Вілла Нобель пропонує для Вас!

Риболовля та збирання грибів
Велопрогулянки
Незаймана природа
Купання в озері та прогулянки на катамарах

Озеро Нобель- перлина Поліського краю, перебуває на самому північному заході України – у Рівненській області , на кордоні з Білоруссю ( 12 км . ) . Озеро Нобель,як і однойменне село на ньому,адміністративно входять до Зарічненського району області.

Розташування озера Нобель : знаходиться в районі пінських боліт (білоруське місто Пінськ-на відстані 35 км . від озера). Тут починається відома Біловезька пуща . Озеро знаходиться недалеко від траси Варшава -Київ ( 90 км . ) І залізниці- ( 90 км . )

Відстань від Києва – 400 км .
Площа озера – понад 800 гектарів.
На озері є три острови.
Озеро є одним з найбагатших на рибу в басейні річки Дніпро.

Риба озера – хижаки – щука , окунь , судак , сом , в’язь . Біла риба – сазан , лящ , плотва , густера , карась , головень , лин .
Нижче і вище озера є прекрасні місця для риболовлі та відпочинку на річці Прип’ять і її численних притоках ( т.звана місцева Амазонка )

Околиці озера є місцем гніздування птахів різних видів , в т.ч. диких гусей і лебедів .

Місцевість слабо заселена – озеро і річки не перебувають під пресом рибалок . Вода в озері дуже чиста і м’яка ( для довідки – в середні століття воду для польських королів возили саме з цього озера для прийому водних процедур). Навколо озера прекрасні ліси (в основному хвойні ) і багато грибів і ягід. Глибина озера місцями до 20 метрів.

Історія о.Нобель і села

Вік села – 980 років. Озеро знаходиться на шляху Північ -Південь – у бік Чорного і далі Середземного моря (так званий Шлях із Варяг в Греки ) – шлях вікінгів.

На озері перебувала їх постійна стоянка (база) . Тому і назва озера має північні коріння.

До 1939 року вся територія належала Польщі . У часи 1 Світової війни в цих місцях проходили активні військові дії. Навіть сьогодні існують залишки оборонних споруд Руської та німецької армії.